Apie mus

UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" yra informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti didmenines ir mažmenines interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas.

Sėkmingai diegiame pažangiausius telekomunikacijų tinklus, vystome naujus technologinius sprendimus, pasiūlome ir įgyvendiname kokybiškus ir inovatyvius ryšio sprendimus.

 

Savo veiklą pradėjome 2004 metais, veiklos pradžioje teikėme didmeninio interneto ir telefoninio ryšio paslaugas. Nuo 2012 metų pradėjome teikti ir mažmenines interneto bei telefono ryšio paslaugas, o 2015 metais tapome pirmaujančiais Lietuvoje pagal turimus interneto pralaidumo parametrus - užsienio greitaveika pasiekė 50 Gbps.

 

Šiandien dienai esame įdiegę 20 tūkstančių fiksuoto telefono ryšio linijų, aptarnaujame 1400 verslo abonentų, tame tarpe interneto ir telefono ryšio paslaugų teikėjų ir operatorių.

 

stipriausi_20162016 metais įmonė pripažinta viena iš stipriausių ir patikimiausių Lietuvoje. Tai patvirtina „Creditinfo“ suteiktas sertifikatas, kuris pažymi įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. Sertifikuota įmonė ar vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra, gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

 

 

Bendrovės širdis ne tik serveriai ir kita moderniausia technologinė įranga, bet ir žmonės - aukščiausio lygio specialistai, kurių profesionalumas atsispindi kokybiškose paslaugose, kurias įvertina mūsų klientai.

Pasiteirauti

Skambinkite tel. 8 5 2056000

arba užpildykite savo kontaktinius duomenis ir mes su Jumis susisieksime.
*- pažymėtus laukus užpildyti būtina.