Internetas verslui

Internetas per optinę prieigą

Greitas ir itin patikimas Internetas per optinę prieigą. Užsienio tinklai pasiekiami per ne mažiau kaip keturis skirtingus ryšio kanalus, nepriklausančius kitiems Lietuvos ryšio tiekėjams. Todėl turima greitaveika garantuoja visada pakankamą ir garantuotą greitaveiką. Taip pat naudojama dubliuota srautų valdymo įranga leidžianti užtikrinti Interneto prieigą dviem nepriklausomais keliais.

Internetas skirtąja linija

Interneto tiekimas skirtąja linija - dedikuotas ryšio kanalas, kada garantuojamas ryšio kanalas iki pat kliento įrangos. Pasirenkama greitaveika iki 10G. Dinaminio maršrutizavimo protokolo pagalba realizuojamas tinklo prieigos rezervavimas ir didesnių tinklų apjungimas. Esant poreikiui galimas prieigos rezervavimas per alternatyvią media (Bevielė skirtoji linija, 4G, rezervinė optinė linija), taip pat galime įrengti profesionalią maršutizavimo įrangą.

Bevielio interneto sprendimai įmonėms

Šiuolaikiškoje įmonėje neatskiriamas interneto priedas yra bevielis Wi-Fi ryšys. Jam įrengti reikalingas specialus ryšio maršrutizatorius. NTT klientams išnuomoja arba suteikia panaudos laikotarpiui aukštos kokybės bevielio ryšio maršrutizatorius, kurie efektyviai gali aptarnauti apie dešimt įrenginių.

Internetas verslo centruose

Konsultuojame, projektuojame ir diegiame elektroninio ryšio tinklus verslo centruose. Atliekame ryšių tinklų auditus ir konsultacijas tinklo diegimo ar atnaujinimo klausimais.

Internetas per skirtąją radijo liniją

Vietovėse, kurių nepasiekia optinio ryšio tinklas, interneto paslaugas teikiame naudojant radijo ryšio antenas. Yra naudojami taškas-taškas sprendimai,  užtikrinantys pastovią maksimalią greitaveiką.

IPv6 internetas

Daigtų internetas (IoT), prieglobos paslaugos ir vis augantis Internet vartotojų skaičius reikalauja itin didelio kiekio IP adresų. Pasaulyje biagiantis IPv4 tipo adresams, kaip alternatyva buvo sukurta IPv6 tipo adresacija. IPv6 garantuoja faktiškai neribotą IP adresų kiekį tenkinantį visų klientų ir jų naudojamų technologijų poreikį.