TELEKOMUNIKACIJŲ INŽINIERIŲ (-Ę)

UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas“ – telekomunikacijų operatorius, 15-ą metų teikiantis aukštos kokybės šviesolaidinio interneto, telefono ryšio bei kitas IT paslaugas, sėkmingai plečia savo veiklą ir papildydamas savo darbuotojų komandą priims į darbą:

TELEKOMUNIKACIJŲ INŽINIERIŲ (-Ę)

Užduotys ir atsakomybės:
Telekomunikacijų paslaugų įrengimas pas klientus, gedimų šalinimas; telekomunikacinės įrangos (VOIP, TDM, Serverių) konfigūravimas.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:
Reikalingos kompiuterių ir tinklų technologijų žinios; tikimės, kad esat nuoseklus, darbštus ir atsakingas žmo-gus, nuolat gilinantis savo žinias. Reikėtų ir anglų kalbos žinių bei galiojančio vairuotojo pažymėjimo. Jūsų VOIP technologijų žinias vertinsime kaip privalumą ir pokalbiui pakviesime greičiau.

Mes siūlome:
Ilgalaikė karjera perspektyviame versle; šiuolaikiškos darbo priemonės, ekspertinių žinių įgijimo potencialas; šauni bendraminčių komanda ir sąžiningas atlygis. Įvertinsite smagias kolektyvo tradicijas, puikiai subalansuo-tą darbo krūvį bei pasitikėjimą Jūsų sprendimais. Net jei esate studentas – tai gali būti Jūsų svajonių darbas.

Lauksime Jūsų CV el. paštu biuras@ntt.lt iki 2018 m. rugsėjo 30 d. Jūsų asmens duomenų konfidencialumu pasirūpinsime.

Pasiteirauti

Skambinkite tel. 8 5 2056000

arba užpildykite savo kontaktinius duomenis ir mes su Jumis susisieksime.
*- pažymėtus laukus užpildyti būtina.