VYRESNĮJĮ SISTEMŲ ADMINISTRATORIŲ (-Ę), (IPTV)

UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" - daugiau nei 15 metų veikianti informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti didmenines ir mažmenines interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas. Pirmaujame Lietuvoje pagal turimus interneto pralaidumo parametrus. Tobulindami išmaniosios televizijos sprendimą - Plius.TV, plečiame komandą.

VYRESNYSIS SISTEMŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė) (IPTV)

NTT pasiūlymas Jums:
Ilgalaikės perspektyvos IPTV - ateities televizijos- srityje; šiuolaikiškos darbo priemonės, ekspertinių žinių įgijimo potencialas; šauni bendraminčių komanda ir sąžiningas finansinis įvertinimas. Įvertinsite ir smagias kolektyvo tradicijas, puikiai subalansuotą darbo krūvį bei galimybę įgyvendinti savo idėjas.

 

Užduotys ir atsakomybės:
IPTV techninių sistemų vystymas ir priežiūra.

 

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:
Reikalingos žinios ir išmanymas šių sistemų: Linux -CentOS, Debian, Ubuntu ar pan.; serverių aparatūrinė dalis; duomenų bazės, diskų masyvai, paskirstytųjų failų sistemos; High Availability technologijos; virtualizavimo ir konteineriavimo (KVM, LXC ar pan.) technologijos.

 

Privalumai:
darbo patirtis vaizdo perdavimo ir formavimo technologijų bei monitoringo sistemų (zabbix) srityje; Multicast protokolų išmanymas.

 

Pakalbėkime apie Jūsų lūkesčius – siųskite savo CV iki 2018 m. rugsėjo 15d. el. paštu: info@ntt.lt.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumu pasirūpinsime.

Pasiteirauti

Skambinkite tel. 8 5 2056000

arba užpildykite savo kontaktinius duomenis ir mes su Jumis susisieksime.
*- pažymėtus laukus užpildyti būtina.