UAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT) - informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas verslui ir gyventojams. Sėkmingai diegiame pažangiausius telekomunikacijų tinklus, vystome naujus technologinius sprendimus, projektuojame ir konsultuojame, padedame klientams pasirinkti tinkamiausias paslaugas. Įgyvendiname kokybiškus bei inovatyvius ryšio sprendimus kiekvienam. Rūpinamės Jūsų ryšių komfortu. Mumis pasitiki daugiau, nei 20 000 paslaugų vartotojų, kuriuos pasiekiame tiesiogiai ir per savo partnerius.

Kviečiame į komandą naujoką šioms pareigoms:

PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

Pasiūlymas Jums:
Kviečiame į profesionalų kolektyvą, dirbantį ne vienerius metus kartu. Siūlome įdomų darbą vienoje perspektyviausių verslo sričių ir reikšmingus projektus. Manome, kad įvertinsite smagias komandos tradicijas, subalansuotą darbo krūvį, galimybę savarankiškai planuoti savo darbą; ilgalaikę karjerą ir sąžiningą finansinio atlygio sistemą. Mes didžiuojamės savo pasiekimais, tikimės – didžiuositės ir Jūs!
Mielai pristatytume šio darbo privalumus susitikimo metu. Siųskite savo gyvenimo aprašymą (C.V.) – susipažinkime!

Užduotys ir atsakomybės:
Šiame darbe teks užtikrinti partnerystės ryšius su mūsų klientais ir kryptingai plėsti klientų ratą: formuoti pasiūlymus, derėtis, sudaryti ilgalaikio bendradarbiavimo sutartis; informuoti apie naujus produktus, užtikrinti tinkamą kliento aptarnavimą, nes didžiausias mūsų konkurencinis pranašumas – individualus dėmesys kiekvienam klientui ir pasitikėjimu grįsti santykiai.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:
Sėkminga panašaus darbo patirtis; pardavimų proceso išmanymas ir derybų įgūdžiai; analitinis mąstymas; profesionalus bendravimas. Tikimės, kad naujų klientų paieška, “šalti skambučiai” – tai Jūsų patirties sritys. Telekomunikacijų srities išsilavinimą, rusų k. žinias laikytume privalumais. Neabejojame, kad turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir esate raštingas žmogus. Tikimės atsakingo, motyvuoto kolegos, atkakliai siekiančio užsibrėžto rezultato. Pasikalbėkime!

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo - cv@ntt.lt.

Scroll to top