UUAB "Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT) - informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti interneto, televizijos bei telefono ryšio paslaugas verslui ir gyventojams. Sėkmingai diegiame pažangiausius telekomunikacijų tinklus, vystome naujus technologinius sprendimus, projektuojame ir konsultuojame, padedame klientams pasirinkti tinkamiausias paslaugas.

TELEKOMUNIKACIJŲ INŽINIERIUS (-Ė)

Pasiūlymas Jums:
Ilgalaikė karjera perspektyviame versle; šiuolaikiškos darbo priemonės, ekspertinių žinių įgijimo potencialas; šauni bendraminčių komanda ir sąžiningas atlygis. Įvertinsite smagias kolektyvo tradicijas, puikiai subalansuotą darbo krūvį bei pasitikėjimą Jūsų sprendimais. Net jei esate studentas – tai gali būti Jūsų svajonių darbas. Nedelskite, siųskite savo CV iki 2019 m. spalio 31 d. Jūsų asmens duomenų konfidencialumu pasirūpinsime.

Užduotys ir atsakomybės:
Telekomunikacijų paslaugų- interneto, išmaniosios televizijos  įrengimas pas klientus, sutrikimų šalinimas; telekomunikacinės įrangos (VOIP, TDM, Serverių) konfigūravimas.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:
Reikalingos kompiuterių (Windows OS) ir tinklų technologijų žinios; tikimės, kad esat nuoseklus, darbštus ir atsakingas žmogus, nuolat gilinantis savo žinias. Reikėtų ir anglų kalbos žinių bei galiojančio vairuotojo pažymėjimo. Jūsų VOIP technologijų žinias ir Linux OS išmanymą vertinsime kaip  privalumą ir pokalbiui pakviesime greičiau.
Atlygis, priklausantis nuo Jūsų kompetencijos- 1170-1430 €/mėn. neatskaičius mokesčių.

Lauksime Jūsų CV el. paštu biuras@ntt.lt

 

 

 

 

Scroll to top