Užsisakykite „Sophos XG Firewall“ užkardą ir gaukite nemokamą jos įrengimą bei sukonfigūravimą!

Pasiūlymas galioja akcijos metu verslo klientams, užsisakiusiems bet kurią „Sophos XG Firewall“ užkardą ir pasirašius 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį. Dovanojami standartiniai įrengimo ir sukonfigūravimo darbai, kurių vertė 300,00 Eur. Paslaugos teikiamos esant techninėms galimybėms.

Kodėl reikalinga užkarda? Specifikacijos Pasiteirauti

 

Apsaugokite savo IT vidinį tinklą nuo grėsmių!

„Sophos XG Firewall“ – tai itin funkcionali naujoviška užkarda, blokuojanti nežinomas grėsmes, automatiškai reaguojanti į incidentus ir atskleidžianti slaptus pavojus. Ji tikrina (filtruoja) išeinančių bei įeinančių internetinių duomenų srautą ir užtikrina Jūsų vidinio IT tinklo kontrolę.

Nežinomų grėsmių blokavimas
„Sophos XG Firewall“ siūlo visas naujausias pažangias technologijas, reikalingas norint apsaugoti tinklą nuo šiuolaikinių grėsmių. Tokios technologijos – tai aukščiausiai vertinama IPS, pažangioji apsauga nuo grėsmių, „Cloud Sandboxing“, „Dual AV“ (Du antivirusinių programų moduliai), saityno ir programų kontrolė, el. pašto apsauga ir visapusė svetainių programų užkarda. Šią užkardą lengva nustatyti ir valdyti.

Automatinė reakcija į incidentus
„XG Firewall“ – vienintelis tinklo saugumo sprendimas, gebantis tiksliai atpažinti užkrato šaltinį Jūsų tinkle ir tada automatiškai apriboti jo prieigą prie kitų tinklo išteklių. Tai atlieka speciali mūsų funkcija „Sophos Security Heartbeat™“. Ji skirta dalyti telemetrijos ir būsenos duomenimis tarp „Sophos“ galinių punktų (Darbo kompiuterių) ir užkardos. Ši funkcija veikia tik kartu su įdiegta „Sophos“ darbo vietų apsauga („Sophos Endpoint Protection“ antivirusine programa). Daugiau apie „Sophos Endpoint Protection“ rasite čia.

Slaptų pavojų atskleidimas
„Sophos XG Firewall“ išskirtinai gerai atskleidžia pavojingiausius naudotojus, nežinomas programas, pažangias grėsmes, įtartinus paketus ir t. t. Už tą pačią kainą gaunate išsamias ataskaitas apie išorės bei vidaus pavojus, o taip pat ir galimybę pridėti „Sophos iView“, jei norite gauti centralizuotas ataskaitas iš kelių užkardų.

Paprastas kelių užkardų valdymas
„Sophos Firewall Manager“ turi vieną valdymo pultą, iš kurio galima centralizuotai valdyti kelias „XG Firewall“ užkardas.

 

Laiku nepasirūpinus įmonės saugumu gresia:

- Finansiniai nuostoliai;
- Duomenų praradimas;
- Įmonės klientų praradimas;
- Įmonės veiklos sutrikimas ar sustojimas;
- Komercinių paslapčių atskleidimas;
- Reputacijos praradimas.

 

Pasiteirauti

Pasiteirauti

Tel. 8 5 2056000, el. paštas info@ntt.lt

Arba nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą.Scroll to top