Karjera

Žmonės yra mūsų kompanijos širdis. Džiaugiamės aukščiausio lygio specialistais ir kartu su mumis augančiais darbuotojais, kurių profesionalumas atsispindi įmonės kokybiškose paslaugose ir klientų kiekyje. 

Dirbame su įvairios apimties interneto ir telefoninio ryšio projektais, todėl ypač vertiname darbuotojų kūrybiškumą ir naujų idėjų generavimą.

Skatiname atvirumą ir pasitikėjimą vienas kitu, nes tikime, kad gera komanda ir saugi aplinka yra būtina efektyviam darbui. Mums yra svarbus kiekvieno komandos nario pasitenkinimas darbu, todėl įsiklausome į darbuotojų poreikius ir tikslus, kartu ieškome būdų juos įgyvendinti.

Inovacijos ir dinamiškumas yra neatsiejami darbo telekomunikacijų srityje palydovai. Todėl skatiname savo darbuotojus tobulėti ir sudarome sąlygas gilinti ir plėsti savo žinias, stiprinti reikalingas kompetencijas. Mes esame atviri pokyčiams ir nevengiame iššūkių, mokame atsakingai rizikuoti ir išlaikome sveiką iššūkių ir rizikos balansą.

Dirbant mus įkvepia nuolat besikeičiancios technologijos ir iššūkiai kūrybiškai išspręsti sudėtingus uždavinius. Todėl mūsų komandoje sėkmingai save realizuoja tiek savo srities profesionalai, tiek naujas galimybes atrandantys jauni specialistai.

Jei TAU artimos mūsų vertybės ir esi pasiruošęs dalintis galimybėmis ir atradimais, kviečiame prisijungti prie mūsų. Pažadame išskirtinę savo srities profesionalų komandą, kuri TAU padės augti. Pažadame išskirtinę pagarbą TAVO talentui ir profesionalumui, kuris padės augti ir mums.

Jei sudomino karjeros galimybės NTT, atsiųsk mums savo (CV) el. paštu biuras@ntt.lt.

Kviečiame dirbti

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVĄ (-Ę)
Skaityti plačiau


VYRESNĮJĮ SISTEMŲ ADMINISTRATORIŲ (-Ę)
Skaityti plačiau


TELEKOMUNIKACIJŲ INŽINIERIŲ (-Ę)
Skaityti plačiau