Internetas namams

Žiūrėkite aukščiausios kokybės filmus, tiesiogines vaizdo transliacijas, mėgaukitės nepertraukiamais vaizdo skambučiais ar žaiskite kompiuterinius žaidimus be jokių apribojimų. Ilgametė patirtis leido sukurti vieną iš moderniausių šviesolaidinių tinklų Lietuvoje, kurio dėka galime užtikrinti klientams aukščiausią kokybę ir paslaugų stabilumą.

Skaityti daugiau

Televizija

Išmanioji televizija prisitaiko prie Jūsų gyvenimo būdo - mėgstamus filmus ir laidas žiūrėkite Jums patogiu metu, pakartokite peržiūrą, sustabdykite ar ją atidėkite.

Patogiai pateiktas programų aprašymas leis greitai surasti ir išsirinkti norimą turinį. Virš 20 HD kanalų leis mėgautis aukščiausios kokybės turiniu. Per jau įdiegtą "Youtube" programėlę galėsite žiūrėti pamėgtas laidas, muziką ir daug visko. Daugiau kaip 40 radijo stočių, orų prognozė – jūsų patogumui.

Skaityti daugiau

Internetas + televizija

Pasirinkite vieną iš siūlomų interneto ir TV pasaugų rinkinių namams ir mėgaukitės aukščiausios kokybės paslaugomis už geresnę kainą.

Skaityti daugiau

Vaizdo stebėjimas

Pasirūpinkite savo namų saugumu. Laiku reaguokite į nepageidaujamus įvykius pasirinktoje teritorijoje. Profesionaliai suderinta video apsaugos sistema suteikia galimybę stebėti vaizdą internetu ištisą parą, automatiškai fiksuoti įvykius, apie juos pranešti, archyvuoti. Video apsauga atlieka ne tik prevencijos, bet ir apsaugos signalizacijos funkciją.

Skaityti daugiau

Vaizdo telefonspynės

Projektuojame, tiekiame įrangą, diegiame bei aptarnaujame AKUVOX vaizdo telefonspynių (domofonų) sistemas įmonėms, daugiabučių bendrijoms, viešajam sektoriui ir gyventojams.

Skaityti daugiau

Scroll to top