Nuo šiol Plius.TV televizija aukšta 4K vaizdo raiška! 4K TV rinkinyje rasite naujus kanalus transliuojamus 4K vaizdo raiška - INSIGHTTV ir NASA. Pasinerkite į nuotykių ir įdomių istorijų pasaulį.

Domina

Internetas + televizija

Pasirinkite vieną iš siūlomų interneto ir TV pasaugų rinkinių namams ir mėgaukitės aukščiausios kokybės paslaugomis už geresnę kainą.

Skaityti daugiau

Internetas namams

Žiūrėkite aukščiausios kokybės filmus, tiesiogines vaizdo transliacijas, mėgaukitės nepertraukiamais vaizdo skambučiais ar žaiskite kompiuterinius žaidimus be jokių apribojimų. Ilgametė patirtis leido sukurti vieną iš moderniausių šviesolaidinių tinklų Lietuvoje, kurio dėka galime užtikrinti klientams aukščiausią kokybę ir paslaugų stabilumą.

Skaityti daugiau

Išmanioji televizija Plius.TV

Išmanioji televizija prisitaiko prie Jūsų gyvenimo būdo - mėgstamus filmus ir laidas žiūrėkite Jums patogiu metu, pakartokite peržiūrą, sustabdykite ar ją atidėkite.

Siūlome didelį TV kanalų pasirinkimą įvairiomis kalbomis. 58 TV kanalai transliuojami HD raiška. 9 papildomi TV rinkiniai. Dviejų savaičių programų įrašo funkcija leis mėgautis aukščiausios kokybės vaizdo turiniu Jums patogiu metu. Leiskitės į nuotykius su išmaniąja televizija Plius.TV!

Skaityti daugiau

Vaizdo telefonspynės

Projektuojame, tiekiame įrangą, diegiame bei aptarnaujame AKUVOX vaizdo telefonspynių (domofonų) sistemas įmonėms, daugiabučių bendrijoms, viešajam sektoriui ir gyventojams.

Skaityti daugiau

Vaizdo stebėjimas

Pasirūpinkite savo namų saugumu. Laiku reaguokite į nepageidaujamus įvykius pasirinktoje teritorijoje. Profesionaliai suderinta video apsaugos sistema suteikia galimybę stebėti vaizdą internetu ištisą parą, automatiškai fiksuoti įvykius, apie juos pranešti, archyvuoti. Video apsauga atlieka ne tik prevencijos, bet ir apsaugos signalizacijos funkciją.

Skaityti daugiau

Scroll to top

Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi svetainės funkcionalumui bei pagerinti naudojimosi patirtį lankantis šioje svetainėje.