Sprendimai viešbučiams

Atliekame auditą, projektuojame ir įrengiame visus reikalingus šiuolaikinius ryšio sprendimus viešbučiams. Užtikriname kokybišką telefonijos, televizijos, interneto, Wi-Fi, vaizdo stebėjimo, saugos ir kitų sistemų darbą. Jų dėka padedame optimizuoti viešbučio išlaidas.

Pagal poreikį galime integruoti naujus sprendimus kartu su jau esama įranga. Taip pat yra galimybė įdiegti naujus funkcionalumus derinant ryšio ir viešbučio įrangas.

Pagrindinės paslaugos Pasiteirauti

Pagrindinės paslaugos

Wi-Fi

Įrengiame spartų ir saugų Wi-Fi tinklą. Yra galimybė pasinaudoti jau esamais viešbučio tinklais neatliekant papildomų statybos darbų. Atskiriame Wi-Fi tinklą į svečių, administracijos ir kitus potinklius. Visas tinklas valdomas nuotoliniu būdu (svečių skirstymas, prisijungimai, slaptažodžiai), taip pat galima atlikti tinklo diagnostiką bei matyti jo apkrovimą. Jei sutriktų bent viena Wi-Fi stotelė - būtų gautas automatinis pranešimas.

Telefonija

Viešbučiams siūlome šiuolaikinę telefonijos sistemą, kurios pagalba galima ne tik otpimizuoti viešbučio išlaidas, bet ir naudotis naujais funkcionalumais ("Wake up call", "Wellcome call" ir kt.), indentifikuoti viešbučio svečių skambučius (matyti skambinančiojo vardą ar apartamentų numerį). Telefonijos sistema gali integruotis kartu su pagrindinėmis viešbučio programomis. Yra galimybė panaudoti ir jau turimą telefonijos įrangą.

Televizija

Teikiame skaitmeninės televizijos paslaugą. Turime didelį HD kanalų pasirinkimą. Kiekvienas viešbutis gali sudaryti savo individualų programų kiekį ir jų sąrašą bei poreikiui esant jį keisti. Yra galimybė turėti savo atskirą informacinį kanalą viešbučio svečiams ir bendrosioms erdvėms. Taip pat galime pasiūlyti įsigyti naujus televizorius. Viešbučio televizija valdoma nuotoliniu būdų.

Vaizdo stebėjimas

Įrengiame vaizdo stebėjimo sistemą, kuri padidina viešbučio ir jo svečių saugumą. Naudojame šiuolaikines, didelės raiškos kameras. Jos pasižymi savo kompaktiškumu, todėl negadina interjero ir eksterjero dizaino estetikos.

Saugumo sprendimai

Siūlome "Sophos" užkardą, kuri atskiria vidinį tinklą nuo išorinio ir taip kontroliuoja visą įeinantį bei išeinantį interneto srautą. Tokiu būdu galima apsisaugoti tiek nuo išorės grėsmių, tiek ir nuo nepageidajamų svečių veiklų. Galima sukurti atskiras vartotojų grupes (buhalterija, administracija, viešbučio svečiai ir kt.) su savo atskiromis taisyklėmis interneto turiniui ir jas valdyti nuotoliniu būdu. Pavyzdžiui, maksimaliai apsaugoti buhalterijos grupę, arba svečių grupei blokuoti nepageidaujamas svetaines. Užkarda atlieka ne tik prevencijos funkciją, bet ir reikalui esant blokuoja atakas, filtruoja brukalus ir iš dalies atlieka antivirusinę funkciją. Galime papildomai kiekvienam įrenginiui įdiegti atskirą lokalią antivirusinę programą ir taip maksimaliai apsisaugoti nuo grėsmių. Daugiau informacijos apie saugumo sprendimus rasite čia.

Kartu su savo partneriais siūlome debesų kompiuteriją (angl. Cloud computing). Taip galima apsaugoti pagrindines viešbučio programas nuo kenkėjiškų veiklų ir papildomai sutaupyti neperkant kompiuterinės įrangos.

Pasiteirauti

Tel. 8 5 2056000, el. paštas info@ntt.lt

Arba nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą.Scroll to top