Sprendimai viešbučiams

Atliekame auditą, projektuojame ir įrengiame visus reikalingus šiuolaikinius ryšio sprendimus viešbučiams. Užtikriname kokybišką telefonijos, televizijos, interneto, Wi-Fi, vaizdo stebėjimo, saugos ir kitų sistemų darbą. Jų dėka padedame optimizuoti viešbučio išlaidas. Mūsų sprendimais naudojasi daugiau nei 15 žinomų viešbučių Lietuvoje.

Pagal poreikį galime integruoti naujus sprendimus kartu su jau esama įranga. Taip pat yra galimybė įdiegti naujus funkcionalumus derinant ryšio ir viešbučio įrangas.

Pagrindinės paslaugos Pasiteirauti

Pagrindinės paslaugos

Interneto sprendimai viešbučiams

Tiekiame didelės spartos šviesolaidinį internetą. Orientuodamiesi į šiuolaikines technologijas ir darbų kokybę, galime pasiūlyti stabilų 1Gbps ir didesnės spartos ryšį.

Skaityti daugiau

Wi-Fi viešbučiams

Įrengiame spartų ir saugų Wi-Fi tinklą. Yra galimybė pasinaudoti jau esamais viešbučio tinklais neatliekant papildomų statybos darbų. Atskiriame Wi-Fi tinklą į svečių, administracijos ir kitus potinklius. Visas tinklas valdomas nuotoliniu būdu (svečių skirstymas, prisijungimai, slaptažodžiai), taip pat galima atlikti tinklo diagnostiką bei matyti jo apkrovimą. Jei sutriktų bent viena Wi-Fi stotelė - būtų gautas automatinis pranešimas.

Skaityti daugiau

Televizija viešbučiams

Teikiame skaitmeninės televizijos paslaugą. Turime didelį HD kanalų pasirinkimą. Kiekvienas viešbutis gali sudaryti savo individualų programų kiekį ir jų sąrašą bei poreikiui esant jį keisti. Yra galimybė turėti savo atskirą informacinį kanalą viešbučio svečiams ir bendrosioms erdvėms. Taip pat galime pasiūlyti įsigyti naujus televizorius. Viešbučio televizija valdoma nuotoliniu būdų.

Skaityti daugiau

Telefonija viešbučiams

Viešbučiams siūlome šiuolaikinę telefonijos sistemą, kurios pagalba galima ne tik otpimizuoti viešbučio išlaidas, bet ir naudotis naujais funkcionalumais ("Wake up call", "Wellcome call" ir kt.), indentifikuoti viešbučio svečių skambučius (matyti skambinančiojo vardą ar apartamentų numerį). Telefonijos sistema gali integruotis kartu su pagrindinėmis viešbučio programomis. Yra galimybė panaudoti ir jau turimą telefonijos įrangą.

Skaityti daugiau

Vaizdo stebėjimas viešbučiams

Įrengiame vaizdo stebėjimo sistemą, kuri padidina viešbučio ir jo svečių saugumą. Naudojame šiuolaikines, didelės raiškos kameras. Jos pasižymi savo kompaktiškumu, todėl negadina interjero ir eksterjero dizaino estetikos.

Saugumo sprendimai viešbučiams

Siūlome "Sophos" užkardą, kuri atskiria vidinį tinklą nuo išorinio ir taip kontroliuoja visą įeinantį bei išeinantį interneto srautą. Tokiu būdu galima apsisaugoti tiek nuo išorės grėsmių, tiek ir nuo nepageidajamų svečių veiklų. Galima sukurti atskiras vartotojų grupes (buhalterija, administracija, viešbučio svečiai ir kt.) su savo atskiromis taisyklėmis interneto turiniui ir jas valdyti nuotoliniu būdu. Pavyzdžiui, maksimaliai apsaugoti buhalterijos grupę, arba svečių grupei blokuoti nepageidaujamas svetaines. Užkarda atlieka ne tik prevencijos funkciją, bet ir reikalui esant blokuoja atakas, filtruoja brukalus ir atlieka antivirusinę funkciją.

Skaityti daugiau

Pasiteirauti

Tel. 8 5 2056000, el. paštas info@ntt.lt

Arba nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą.    Array

    Scroll to top

    Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi svetainės funkcionalumui bei pagerinti naudojimosi patirtį lankantis šioje svetainėje.