Sauga

Bendradarbiaudami su Sophos, padedame išsirinkti bei pradėti naudotis tinkamiausiais produktais, kurie apsaugos kiekvieną Jūsų tinklo elementą - nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų, tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių. Sophos kuria paprastai valdomus, bet aukščiausią saugumą užtikrinančius sprendimus.

Paslaugos Pasiteirauti

Duomenų apsauga, tinklo sauga, IT sauga, ugniasienė, Firewall, darbo vietos apsauga, sophos, mobilų įrenginių kontrolė, antivirusas, vidinio tinklo sauga, NTT

 

Paslaugos

Tinklo perimetro apsauga - Ugniasienė
„Sophos XG Firewall“

„Sophos XG Firewall“ – tai itin funkcionali naujoviška užkarda, blokuojanti nežinomas grėsmes, automatiškai reaguojanti į incidentus ir atskleidžianti slaptus pavojus.

Nežinomų grėsmių blokavimas
„Sophos XG Firewall“ siūlo visas naujausias pažangias technologijas, reikalingas norint apsaugoti tinklą nuo išpirkos reikalaujančių programų ir šiuolaikinių grėsmių. Tokios technologijos – tai aukščiausiai vertinama IPS, pažangioji apsauga nuo grėsmių, „Cloud Sandboxing“, „Dual AV“, saityno ir programų kontrolė , el. pašto apsauga ir visapusė svetainių programų užkarda. Šią užkardą lengva nustatyti ir valdyti.

Automatinė reakcija į incidentus
„XG Firewall“ – vienintelis tinklo saugumo sprendimas, gebantis tiksliai atpažinti užkrato šaltinį Jūsų tinkle ir tada automatiškai apriboti jo prieigą prie kitų tinklo išteklių. Tai atlieka speciali mūsų funkcija „Sophos Security Heartbeat™“. Ji skirta dalyti telemetrijos ir būsenos duomenimis tarp „Sophos“ galinių punktų ir užkardos.

Slaptų pavojų atskleidimas
„Sophos XG Firewall“ išskirtinai gerai atskleidžia pavojingiausius naudotojus, nežinomas programas, pažangias grėsmes, įtartinus paketus ir t. t. Už tą pačią kainą gaunate ir raiškiųjų ataskaitų teikimą lange ir galimybę pridėti „Sophos iView“, jei norite gauti centralizuotas ataskaitas iš kelių užkardų.

Paprastas kelių užkardų valdymas
„Sophos Firewall Manager“ turi vieną valdymo pultą, iš kurio galima centralizuotai valdyti kelias „XG Firewall“ užkardas.

DARBO VIETOS APSAUGA
„Sophos Endpoint Protection“

Šiuolaikinė apsauga Jūsų kompiuteriui. „Sophos Endpoint Protection“ apsaugo „Windows“, „Mac“ ir „Linux“ sistemas nuo kenkėjiškų programų ir kitų galinio įrenginio naudotojui kylančių grėsmių, tokių kaip tikslinės atakos. Įdiegus šią programą, Jums bus prieinamos, tokios technologijos, kaip „SophosLabs“ kenkėjiško duomenų srauto aptikimas su grėsmių, einamuoju laiku atpažinimo intelektu. Ši technologija, lengvai ir greitai užkirs kelią įvairioms grėsmėms, jas aptiks ir ištaisys. Vartotojui keliaujant, jam bus taikoma ta pati interneto, programų ir išorinių įtaisų prieigos politika. Ugniasienė ir galiniai įrenginiai tarpusavyje dalijasi duomenimis apie saugumą.

MOBILIŲ ĮRENGINIŲ KONTROLĖ
“Sophos Mobile”

"Sophos Mobile" tai geriausia klasėje duomenų apsauga, visapusiškas saugumas ir lanksčios valdymo galimybės. Šis sprendimas yra geriausias būdas saugiai naudoti mobiliuosius įrenginius tiek darbui, tiek asmeniniams poreikiams užtikrinant duomenų apsaugą.

 

Pasiteirauti

Tel. 8 5 2056000, el. paštas info@ntt.lt

Arba nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą.    Array

    Scroll to top

    Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi svetainės funkcionalumui bei pagerinti naudojimosi patirtį lankantis šioje svetainėje.