Vaizdo telefonspynių sistemos, domofonai

Projektuojame, tiekiame įrangą, diegiame bei aptarnaujame AKUVOX vaizdo telefonspynių (domofonų) sistemas įmonėms, daugiabučių bendrijoms, viešajam sektoriui ir gyventojams.

Trumpai apie sistemą Atliktų darbų pavyzdžiai Pasiteirauti

Išsamią informaciją, įrenginių kainas, skaičiuoklę bei kitą informaciją rasite mūsų šiai paslaugai skirtoje svetainėje Akuvox.lt.

Eiti į Akuvox.lt svetainę

Šiuolaikiška ir išmani, IP pagrindu veikianti vaizdo įeigos ir praėjimo kontrolės sistema suteikia daugiau saugumo, galimybių ir patogumo. Sistemos įranga pasižymi šiuolaikiniu dizainu, kokybe, plačiu funkcionalumu ir ilgaamžiškumu.

Kai kurie įrenginiai turi aliumininį korpusą, IP65 standarto atsparumą dulkėms, vandens purslams, temperatūros pokyčiams, yra apsaugoti nuo vandalizmo.

 

Bazinė vaizdo telefonspynės schema

Sistemą sudaro įeigos kontrolės iškvietimo įrenginys (-iai), „NTT Cloud” kontroleris ir, pagal poreikį pasirenkant, vaizdo telefonspynės monitorius (-iai), IP telefonas (-ai), elektroninė kortelė (-ės) arba išmanusis telefonas (-ai).

Sistemos įranga prijungiama prie interneto linijos, kuria ir vyksta įrenginių iškvietimas ir valdymas. Į “NTT Cloud” kontrolerį nustatomos ir programuojamos sistemos ir įrenginių veikimo taisyklės. Sistemą galima valdyti ir programuoti nuotoliniu būdu, atlikti patikrą, laiku reaguoti į nesklandumus.

Įrenginių pavyzdžiai Galimi įrenginių sujungimai

 

Privalumai

Durų valdymas ir pokalbis su lankytoju nuotoliniu būdu
Durų valdymą ir pasikalbėjimą su lankytoju galima atlikti nuotoliniu būdu naudojant išmaniąją programėlę arba įprastu skambučiu.

Integracija su kitomis sistemomis
Į sistemą galima integruoti išmanaus namo funkcionalumą, signalizaciją, vaizdo stebėjimo kameras, vartų automatiką, IP telefonus ir kt.

Kamera
Įrenginiuose su kamera yra plačiakampis objektyvas su naktinio matymo funkcija. Kai kurie įrenginiai turi veido atpažinimo funkciją. Taip pat gali nustatyti žmogaus kūno temperatūrą, ar dėvi veido kaukę.

Programuojami specialūs kodai
Į sistemą galima įvesti specialius durų atidarymo kodus skirtus paštininkui, valytojai ir kt.

Nuotolinis administravimas
Sistema prijungiama prie interneto linijos, todėl visus nustatymus ir konfigūracijas galima atlikti nuotoliniu būdu internetu. Taip pat atlikti diagnostiką ir identifikuoti sutrikimus.

AKUVOX sistemos universalumas
Sistemą galima komplektuoti įvairaus funkcionalumo bei dizaino įrenginiais. Įranga sujungiama interneto kabeliais su „POE“ elektros maitinimu, todėl įrenginiams pakanka elektros srovės ir nereikia papildomo elektros maitinimo.

 

 

 

Pasiteirauti

Tel. 8 5 2056000, el. paštas info@ntt.lt

Arba nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą.    Array

    Scroll to top

    Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi svetainės funkcionalumui bei pagerinti naudojimosi patirtį lankantis šioje svetainėje.