Vaizdo telefonspynė -
SIP įeigos kontrolės sistema

Projektuojame, tiekiame bei aptarnaujame įeigos kontrolės sistemas įmonėms, daugiabučių bendrijoms ir gyventojams. Naudojame pažangiausią SIP telefonijos technologiją, įėjimą ar praėjimą kontroliuojant iš pasirenkamų įrenginių, tokių kaip vaizdo telefonspynės monitorius, išmanusis telefonas ar IP telefonas. Sistema gali būti naudojama ir vidinei komunikacijai ar praėjimo kontrolei pastato viduje.

Privalumai Pasiteirauti

Privalumai

  • Įeigos kontrolė veikia SIP protokolu, todėl vaizdo telefonspynės monitoriui galima suteikti telefono numerį ir naudotis juo kaip įprastu telefonu.
  • Šią sistemą galima naudoti ir vidinei komunikacijai įmonės patalpose ar namo kambariuose, specialios paskirties patalpų praėjimo kontrolei.
  • Sistema gali veikti ir kaip signalizacijos iškvietimo pultas, nes prie vaizdo telefonspynės monitoriaus galima prijungti iki 8-ių signalizacijos zonų.
  • Rėžimas „Netrukdyti“. Jį įjungus, garsinis signalas užtildomas pasirinktam laiko intervalui.
  • Stacionari įranga sujungiama POE interneto laidais, kuriais tekančios elektros srovės užtenka įrenginiams, todėl nereikia papildomo elektros maitinimo.
  • Sistema patogiai valdoma ir programuojama nuotoliniu būdu internetu.

 

SIP įeigos kontrolės schema

Vaizdo telefonspynės schema, SIP įeigos kontrolės schema, NTT Cloud kontroleris

 

Sistemą sudaro įeigos kontrolės iškvietimo įrenginys, "NTT Cloud" kontroleris ir, pagal poreikį pasirenkant, - "Akuvox" vaizdo telefonspynės monitorius (-iai), IP telefonas (-ai) arba išmanusis telefonas (-ai).

Pasiteirauti

Tel. 8 5 2056000, el. paštas info@ntt.lt

Arba nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą.Scroll to top