Saugumo sprendimai viešbučiams

Siūlome "Sophos" užkardą, kuri atskiria vidinį tinklą nuo išorinio ir kontroliuoja visą įeinantį bei išeinantį interneto srautą. Tokiu būdu galima apsisaugoti tiek nuo išorės grėsmių, tiek ir nuo nepageidajamų svečių veiklų.

Funkcijos ir privalumai Pasiteirauti

Užkardos privalumai ir funkcijos

Įmonės vidinio tinklo įrenginių (kompiuterių, serverių ir kt.) apsauga
Tikrindama visą įeinantį ir išeinantį internetinį srautą, užkarda jį atpažysta, kategorizuoja ir filtruoja taip, kad įrenginių nepasiektų žalingas kodas. Automatiškai blokuojami kompiuteriniai virusai, šnipinėjimo ar įsilaužimo programos.

Interneto turinio kontrolė
Užkarda gali taikyti įmonės politiką ir taisykles interneto turiniui. Taip galima kontroliuoti ir spręsti kiek filtruoti, apriboti ar blokuoti svetaines ir jų tipą, darbuotojus, svečius, naršymo laiką, duomenų srauto greitį. Žalingos svetainės blokuojamos automatiškai.

El. pašto sauga
Automatiškai blokuojami „brukalai“ (SPAM'as) bei užkrėstos bylos esančios laiškuose dar iki tol, kol jos pasiekia pašto dėžutes. Integruota apsauga nuo duomenų nutekėjimo leidžia pagal aprašytas taisykles blokuoti (arba informuoti) apie konfidencialių failų ar dokumentų išsiuntimą į išorę.

Pilnos ataskaitos
Visa interneto srauto veikla saugoma išsamiose ataskaitose apie tai kas vyksta ar vyko įmonės tinkle, įskaitant saugumo incidentus, darbuotojų elgseną internete ir kt. Galima nustatyti įmonės ar darbuotojų produktyvumą, potencialias grėsmes, turėti incidentų įrodymus.

Pasiteirauti

Tel. 8 5 2056000, el. paštas info@ntt.lt

Arba nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą.    Array

    Scroll to top

    Mes naudojame slapukus. Slapukai reikalingi svetainės funkcionalumui bei pagerinti naudojimosi patirtį lankantis šioje svetainėje.